• 654456456

Audyt SEO

Oferta na SEO audyty

audyt seo to podstawa

Audyt SEO jest zbiorem porad optymalzacyjnych

Audyt SEO to jeden z najważniejszych dokumentów dla każdego webmastera. Stanowi księgę spisaną przez specjalistę SEO, która dotyczy wszelkich błędów w strukturze strony, przez którą strona nie jest poprawnie indeksowana przez wyszukiwarki internetowe.

Audyt SEO to przede wszystkim zbiór konkretnych porad, stworzonych za pomocą wielu narzędzi, a spisanych przez zespół doświadczonych specjalistów ds. SEO.
Oprócz porad dotyczących optymalizacji można w nim znaleźć również informacje dotyczące analizy konkurencji czy przygotowania strategii dotyczącej pozycjonowania.

Audyt SEO jest dostarczany gratis na wielu naszych klientów na pozycjonowanie - zależy to m.in. od modelu rozliczeniowego. Jeżeli masz problem z pozycjami w wyszukiwarkach internetowych, Twoja witryna jest źle indeksowana przez wyszukiwarki - zapraszamy do kontaktu:

Dlaczego my?

Setki zadowolonych klientów

Skontaktuj się z nami, chętnie prześlemy swoje portfolio i pochwalimy się realizowanymi do tej pory zleceniami. Nie tylko na SEO, ale również social media marketing, tworzenie stron i sklepów internetowych, a także tworzenie kreatywnych grafik/banerów reklamowych.

Pomożemy Twojej firmie

Jesteśmy grupą specjalistów w swojej dziedzinie. E-marketing dla nas to pestka. Wiemy jak osiągnąć sukces i wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych czy jak aktywizować społeczność na Facebooku i innych mediach społecznościowych

Charakteryzuje nas profesjonalizm

Wiemy jak ważne są terminy dla każdej firmy i ich dotrzymujemy. Nie rzucamy słów na wiatr, ani nie dajemy pustych obietnic. Zawsze dajemy z siebie 100%.
Nasz doświadczony zespół specjalistów podejmie każde wyzwanie.

Kontakt z klientem

Odbieramy telefony i odpisujemy na maile, nawet w sytuacjach kryzysowych. Nie boimy się kontaktu z naszym klientem, ani na początku współpracy, ani w jej trakcie. Odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytania i nie mijamy się z prawdą. Zawsze jesteśmy szczerzy.