• 654456456

Pozycjonwanie sklepu internetowego

Oferta na pozycjonowanie sklepów internetowych

pozycjonowanie e-commerce wózek na zakupy

W znacznym stopniu sukces sklepu internetowego na rynku e-commerce zależy od wysokich pozycji w Google.

Twoi klienci codziennie poszukują produktów Twojego sklepu internetowego w Google. Czy mogą Cię tam znaleźć czy też trafiają do konkurencji?

Nasza firma zrobi wszystko, aby skierować zainteresowanych Twoimi produktami klientów prosto do Ciebie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych, dlatego też oferujemy usługę najwyższej jakości, która z pewnością się zwróci.

Pozycjonowanie sklepów internetowych opiera się przede wszystkim o tzw. "długi ogon", czyli pozycjonowanie szerokie. Opiera się ono na pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwarek na dłuższe, rozbudowane frazy, które dotyczą oferowanych produktów. Dzięki temu użytkownik wyszukujący konkretnego modelu urządzenia trafia bezpośrednio na jego stronę sprzedażową.

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu internetowego, zamierzasz wejść na rynek e-commerce czy jesteś na etapie planowania - napisz do nas na , pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu na tym polu.

Dlaczego my?

Setki zadowolonych klientów

Skontaktuj się z nami, chętnie prześlemy swoje portfolio i pochwalimy się realizowanymi do tej pory zleceniami. Nie tylko na SEO, ale również social media marketing, tworzenie stron i sklepów internetowych, a także tworzenie kreatywnych grafik/banerów reklamowych.

Pomożemy Twojej firmie

Jesteśmy grupą specjalistów w swojej dziedzinie. E-marketing dla nas to pestka. Wiemy jak osiągnąć sukces i wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych czy jak aktywizować społeczność na Facebooku i innych mediach społecznościowych

Charakteryzuje nas profesjonalizm

Wiemy jak ważne są terminy dla każdej firmy i ich dotrzymujemy. Nie rzucamy słów na wiatr, ani nie dajemy pustych obietnic. Zawsze dajemy z siebie 100%.
Nasz doświadczony zespół specjalistów podejmie każde wyzwanie.

Kontakt z klientem

Odbieramy telefony i odpisujemy na maile, nawet w sytuacjach kryzysowych. Nie boimy się kontaktu z naszym klientem, ani na początku współpracy, ani w jej trakcie. Odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytania i nie mijamy się z prawdą. Zawsze jesteśmy szczerzy.

Ciekawostki o e-commerce

33 milardy złotych - na tyle szacunkowo wycenia się wartość rynku e-commerce w Polsce. Ta liczba z roku na rok rośnie.

Według badań IBM w okolicach 2020 roku wartość rynku e-commerce może wynieść aż 90 miliardów złotych.

Mobilny rynek e-commerce również rośnie - globalnie około 30% transakcji jest zawieranych przez urządzenia mobilne.

Najnowsze trendy na rynku e-commerce to: mobile, optymalizacja UX, integrowanie kanałów sprzedażowych.