• 654456456

Pozycjonowanie stron w Google

Oferta na pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie w google to strzał w dziesiątkę

Pozycjonowanie stron internetowych to strzał w dziesiątkę!

Pozycjonowanie stron internetowych w Google to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych form e-marketingu od wielu lat - i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się zmienić.

Z Google codziennie korzystają miliony polskich internautów - zarówno na swoich komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Bez widoczności w wyszukiwarce - praktycznie nas nie ma.

Skuteczność SEO polega na możliwości dotarcia do naszej grupy docelowej. Nasza praca polega na sprawieniu, aby Twoja strona internetowa pojawiała się jak najwyższej w wynikach Google dla osób wpisujące zapytanie o ofertę Twojej firmy, np.: pozycjonowanie stron w Google Łódź.

Jeżeli jesteś właścicielem strony internetowej czy sklepu działającego w Internecie, napisz do nas: , pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu na tym polu.

Dlaczego my?

Setki zadowolonych klientów

Skontaktuj się z nami, chętnie prześlemy swoje portfolio i pochwalimy się realizowanymi do tej pory zleceniami. Nie tylko na SEO, ale również social media marketing, tworzenie stron i sklepów internetowych, a także tworzenie kreatywnych grafik/banerów reklamowych.

Pomożemy Twojej firmie

Jesteśmy grupą specjalistów w swojej dziedzinie. E-marketing dla nas to pestka. Wiemy jak osiągnąć sukces i wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych czy jak aktywizować społeczność na Facebooku i innych mediach społecznościowych

Charakteryzuje nas profesjonalizm

Wiemy jak ważne są terminy dla każdej firmy i ich dotrzymujemy. Nie rzucamy słów na wiatr, ani nie dajemy pustych obietnic. Zawsze dajemy z siebie 100%.
Nasz doświadczony zespół specjalistów podejmie każde wyzwanie.

Kontakt z klientem

Odbieramy telefony i odpisujemy na maile, nawet w sytuacjach kryzysowych. Nie boimy się kontaktu z naszym klientem, ani na początku współpracy, ani w jej trakcie. Odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytania i nie mijamy się z prawdą. Zawsze jesteśmy szczerzy.

Ciekawostki o pozycjonowaniu

Rynek SEO/SEM w 2014 roku miał ponad 30% udziału w rynku e-marketingu.

Spora grupa użytkowników nie wie, że wynikami Google można manipulować.

Pozycjonowanie to jedna z najkorzystniejszyhch form promocji w Internecie.

Pozycjonowanie to proces, który potrafi trwać nawet kilka miesięcy!